Ons team

     
  onderwijsbegeleider   orthopedagoog-generalist
c.koperberg@educonnect.nu  
     
Christel Koperberg
onderwijsbegeleider orthopedagoog-generalist c.koperberg@educonnect.nu
     
  onderwijsbegeleider  orthopedagoog-generalist
j.kerkhof@educonnect.nu  
     
Jelleke Kerkhof
onderwijsbegeleider orthopedagoog-generalist j.kerkhof@educonnect.nu
     
  coördinator Educonnect
onderwijsbegeleider  orthopedagoog
k.frieswijk@educonnect.nu  
     
Kirstin Frieswijk
coördinator Educonnect onderwijsbegeleider orthopedagoog k.frieswijk@educonnect.nu
     
      onderwijsbegeleider coach / beeldcoach
t.bulthuis@educonnect.nu  
     
Trudy Bulthuis
onderwijsbegeleider coach / beeldcoach t.bulthuis@educonnect.nu
     
  onderwijsbegeleider  trainer / speltherapeut 
w.meijer@educonnect.nu  
     
Willy Meijer
onderwijsbegeleider trainer / speltherapeut w.meijer@educonnect.nu
     
  onderwijsbegeleider orthopedagoog-generalist m.engberts@educonnect.nu  
     
Marjolein Engberts
onderwijsbegeleider
orthopedagoog-generalist
m.engberts@educonnect.nu
     
  onderwijsbegeleider orthopedagoog 
e.etber@educonnect.nu  
     
Elisabeth Etber
onderwijsbegeleider
orthopedagoog
 e.etber@educonnect.nu
 
Zoeken   Search
Copyright 2012 Educonnect   |   Disclaimer  |   Contact